Alior Bank rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2008r., jako bank nowego typu - łączący zasady tradycyjnej bankowość z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. W grudniu 2012 r. bank zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, przeprowadzając największą ofertę publiczną prywatnej spółki w historii GPW o łącznej wartości 2,1 mld zł.

Od marca 2014 r., niespełna półtora roku od debiutu giełdowego, akcje Alior Banku zostały włączone do indeksu WIG20, skupującego dwadzieścia największych i najbardziej płynnych spółek notowanych na warszawskim parkiecie.

Od ponad 6 lat istnienia bank konsekwentnie wyznacza nowe standardy na polskim rynku usług bankowych, szczycąc się wieloma wyjątkowymi osiągnięciami, w tym innowacyjnością, najwyższym poziomem usług oraz czwartą pod względem wielkości siecią dystrybucji.

Alior Bank jest zdobywcą wielu nagród, krajowych i zagranicznych m.in. za „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” w międzynarodowym konkursie „Retail Bankier International”. Po raz pierwszy w historii konkursu ten prestiżowy tytuł otrzymał polski bank.

Oddział Alior Banku w Świebodzinie przy ul. Kilińskiego 9a prowadzi swoją działalność od jesieni 2012r., ciesząc się z roku na rok coraz większą grupą zadowolonych klientów.

- Od samego początku istnienia naszej placówki największym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych cieszą się konta osobiste oraz kredyty gotówkowe, które jako jedyne na rynku mają gwarancje najniższej raty. Oznacza to, że zarówno przy udzieleniu kredytu jak i w całym okresie jego spłaty, klient ma pewność, że jego rata jest najniższa na rynku - mówił menedżer oddziału Dominik Wójcik.

W plebiscycie „Złoty Bankier 2014” głosujący wybrali Pożyczkę z Gwarancją Najniższej Raty (produkt Alior Banku) jako najlepszą pożyczkę gotówkową oferowaną przez banki w Polsce. Bank otrzymał to wyróżnienie trzeci rok z rzędu.Na dowód bezkonkurencyjnej oferty kont osobistych może posłużyć ostatni ranking portalu Money.pl. Eksperci po raz szósty przeanalizowali 92 konta osobiste 32 banków w Polsce i ocenili je pod kątem prawie 40 kryteriów. W pierwszej trójce znalazły się aż dwa konta Alior Banku.

- Korzystając z okazji, pragnę podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i pozytywne rekomendacje, a tym mieszkańcom Świebodzina i okolic, którzy nie mieli jeszcze okazji nas odwiedzić serdecznie zapraszam do naszej placówki w Świebodzinie przy ul. Kilińskiego 9a. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 - dodał D. Wójcik.

--
Artykuł sponsorowany