W dzisiejszych czasach organizowanych jest wiele konferencji, spotkań biznesowych oraz szkoleń w różnego rodzaju dziedzinach. Klient stał się bardziej wymagający i poszukujący coraz to ciekawszych, atrakcyjnych miejsc pracy.

Na rynku oprócz wielkomiejskich hoteli, centrów biznesowych itp. budowli znajdują się urokliwe, klimatyczne obiekty. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek Joannitów.  Jest bez wątpienia główną atrakcją turystyczną Łagowa, położony zaledwie ok 20 km od Świebodzina, 60 km od granicy oraz 130 km od Berlina.

Zbudowany w XIV wieku na przesmyku dwóch jezior, na wzgórzu, pośród bukowych lasów Parku Krajobrazowego. Obecnie znajduje się w nim klimatyczny hotel, restauracja, kawiarnia i reprezentacyjna sala rycerska. Organizacja szkolenia w zamczysku to spora atrakcja dla wielu mieszczuchów. Wiekowe meble, średniowieczne mury i klimat zamku z pewnością sprzyjają spokojnej i intensywnej pracy.

Prawdopodobnie to dobre duchy rycerzy dbają nadal o niezwykłą aurę tego miejsca. Zwieńczeniem pobytu, może być uroczysta kolacja na zamkowym dziedzińcu. Przy blasku świec i suto nakrytych stołach obfitujących w staropolskie jadło i napitki oraz w towarzystwie Bractwa Rycerskiego spędzić tam można niezapomniane chwile. Na życzenie klienta zamek oferuje dodatkowe atrakcje wieczoru jak np. Teatr Ognia, muzyka na żywo i wiele innych.

--
Artykuł sponsorowany