Do zespołu świebodzińskich szczypiornistów dołączył trener Tomasz Kiersnowski. W zbliżającym się sezonie, wspólnie z Mariuszem Kwiatkowskim poprowadzą pierwszoligową drużynę ZEW-u.

Tomasz Kiersnowski przez wiele lat pracował ze świebodzińską młodzieżą, prowadząc przy tym kilka piłkarskich projektów. W Świebodzinie współorganizował wydarzenia promujące piłkę ręczną. Wspólnie z Arturem Siódmiakiem, reprezentantem Polski i jednym z najlepszych piłkarzy ręcznych poprowadził "Akademię Młodych Mistrzów". Natomiast w czasie letniego wypoczynku organizował dla uczniów "Wakacyjną Akademię Piłki Ręcznej", która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

- Dziękuję za zaufanie, którym obdarzył mnie zarząd. Jest to dla mnie bardzo duże wyzwanie i szansa na rozwój zawodowy. Razem z trenerem Kwiatkowskim będziemy prowadzić i przygotowywać zespół do rozgrywek pierwszej ligi. Ruszamy 02 sierpnia. Zaczynamy od testów i jedziemy z przygotowaniem motorycznym. Już mamy w planach pierwszy sparing ze Stalą Gorzów. Pierwszy mecz o stawkę zagramy pod koniec sierpnia - będzie to Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - wyjaśnia Tomasz Kiersnowski

Z naszej strony życzymy trenerom jak i całemu zespołowi wielu sukcesów oraz wysokiej pozycji w tabeli.